O firmie

Van-team powstał w 2010r., przez ok.10 lat zdobywaliśmy doświadczenie, umiejętności, wiedzę w renomowanej wrocławskiej firmie gdzie wykonywaliśmy różnego rodzaju zabudowy na pojazdach typu furgon.

Firma Van-team oferuje w swej palecie usługi różnego rodzaju zabudowy, adaptacje na pojazdach bazowych typu furgon i nie tylko, w zabudowach wykorzystujemy części i produkty które posiadają atesty oraz homologacje by spełniały jak najwyższe normy. Sami prowadząc działalność zdobyliśmy uprawnienia /umiejętności w zakresie spawalnictwa gdzie do dyspozycji posiadamy park spawalniczy który może wykonać różnego rodzaju usługi na metalach, aluminium, chromoniklu (kwasiak) gdzie w zabudowach typu karawan ma to ogromne znaczenie w możliwościach wykończeniowych jak i estetycznych.

Nasze usługi dopełnia również wykwalifikowany tapicer który w zabudowach z tapicerką może sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Od 2013 r. główną dziedziną wykonywanych zabudów na pojazdach stały się zabudowy pogrzebowe w różnych możliwościach wykonastwa. Do dyspozycji mamy ponad 600 kolorów i wzorów laminatów, materiałów tapicerskich oraz blach ozdobnych kwasoodpornych.Nasza kreatywność pozwoliła nam o własna produkcję wózków transportowych o różnych rozmiarach na jedną czy dwie trumny,manualne czy automatyczne i wykonanych z blach litych,różnego rodzaju podnośniki elektryczne ułatwiające załadunek trumien przy udziale jednej osoby.

Zabudowy wykonujemy w najnowszych trendach panujących na rynkach europejskich z przeznaczeniem do konduktu czy pojazdów zadaniowych z systemami automatyki dodatkowych elektrycznych podłóg samojezdnych. Dopełnieniem efektu jest stosowanie oświetlenia ledowego jak w części sufitowej np. gwieżdziste niebo, kwiat dmuchawca czy w odbojnikach naściennych tworząc wyjątkowe wizualizację.

Pomysły na zabudowę tworzymy wraz z klientem by dostał produkt o najwyższej jakości,przeznaczeniem,funkcjonalnością by godnie reprezentował swoje usługi.

Na nasze produkty zawsze udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.